Amiga MinusEskarina
<<  Spis treści  >>
KONKURSY
W tym numerze przedstawiamy cztery konkursy. Uwaga! W konkursie mogą brać udział tylko te osoby, których adres e-mail znajdują się na liście prenumeratorów naszego magazynu. Jeśli nie zaprenumerowałeś jeszcze "Amiga Minus", a chcesz wziąć udział w konkursie, zrób to teraz (>>). By wziąć udział w losowaniu nagród należy bezwzględnie, oprócz prawidłowej odpowiedzi na pytanie, podać swoje imię, nazwisko, adres domowy pod który ma zostać wysłana wylosowana nagroda i adres e-mail. Osoby które nadeślą odpowiedzi nie spełniające powyższych warunków nie zostaną dopuszczone do losowania nagród.


3 x Exodus: The Last War

Pytanie: Jak nazywają się obie rasy występujące w grze Exodus? (podpowiedź)

Jeśli znasz odpowiedź i jesteś prenumeratorem naszego magazynu, wyślij nam list z odpowiedzią na konkursowe pytanie i tematem "3 x Exodus". W liście podaj także Twoje imię, nazwisko, adres domowy i adres e-mail. Nasz adres: redakcja@amigaminus.prv.pl.
Konkurs trwa do 31 stycznia 2002 roku.
Wśród osób które nadeślą prawidłową odpowiedź, zostaną rozlosowane trzy egzemplarze gry Exodus: The Last War, dwa ufundowane przez producenta gry - firmę Sland Media (http://republika.pl/darexodus/), a jeden przez firmę X-Soft (www.xsoft.w.pl).
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w czwartym numerze "Amiga Minus".1 x Aminet 43

Pytanie: Jaką nazwę nosi program, którego pełna wersja znalazła się na płycie Aminet 43? (podpowiedź)

Jeśli znasz odpowiedź i jesteś prenumeratorem naszego magazynu, wyślij nam list z odpowiedzią na konkursowe pytanie i tematem "1 x Aminet". W liście podaj także Twoje imię, nazwisko, adres domowy i adres e-mail. Nasz adres: redakcja@amigaminus.prv.pl.
Konkurs trwa do 31 stycznia 2002 roku.
Wśród osób które nadeślą prawidłową odpowiedź, zostanie rozlosowany jeden egzemplarz płyty Aminet 43, ufundowany przez jej producenta - firmę Schatztruhe (www.schatztruhe.de).
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w czwartym numerze "Amiga Minus".1 x Amiga na infostradzie

Pytanie: Czym zajmuje się firma Eskarina, wydawca magazynu "Amiga Minus"? (podpowiedź)

Jeśli znasz odpowiedź i jesteś prenumeratorem naszego magazynu, wyślij nam list z odpowiedzią na konkursowe pytanie i tematem "1 x książka". W liście podaj także Twoje imię, nazwisko, adres domowy i adres e-mail. Nasz adres: redakcja@amigaminus.prv.pl.
Konkurs trwa do 31 stycznia 2002 roku.
Wśród osób które nadeślą prawidłową odpowiedź, zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki Amiga na infostradzie, ufundowany przez wydawcę książki - firmę X-Soft (www.xsoft.w.pl).
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w czwartym numerze "Amiga Minus".2 x Archiwizery łatwiejsze niż przypuszczasz

Pytanie: Ile kosztuje język PureBasic opisywany w bieżącym numerze? (podpowiedź)

Jeśli znasz odpowiedź i jesteś prenumeratorem naszego magazynu, wyślij nam list z odpowiedzią na konkursowe pytanie i tematem "2 x podręcznik". W liście podaj także Twoje imię, nazwisko, adres domowy i adres e-mail. Nasz adres: redakcja@amigaminus.prv.pl.
Konkurs trwa do 31 stycznia 2002 roku.
Wśród osób które nadeślą prawidłową odpowiedź, zostaną rozlosowane dwa egzemplarze podręcznika Archiwizery łatwiejsze niż przypuszczasz, ufundowane przez wydawcę podręcznika - firmę X-Soft (www.xsoft.w.pl).
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w czwartym numerze "Amiga Minus".

Redakcja


<<  Spis treści  >>